W sobotę, 11.11.2023 w godzinach od 16.00 do 18.00 zapraszamy dzieci na warsztaty LEGO w BUDUMI. W ramach 2 h godzinnego spotkania dzieci rozwiążą klockowe zadanie „Miasto robotów” inspirowane wielkomiejską architekturą. Podczas realizacji zadań dzieci wykorzystają klocki LEGO, Geniboty i tablety orz materiały dodatkowe w postaci, drewnianych klocków konstrukcyjnych, ulic, roślin, pojazdów oraz innych materiałów nawiązujących do miasta. Warsztaty wykorzystują metodę STAM oraz elementy zarządzania projektem. Uczą dzieci planowania, dokonywania zmiany, pracy zespołowej oraz pozwalają wykazać się kreatywnością i inicjatywą. Oczywiście nie zabraknie również czasu na swobodną zabawę w naszej klockowej sali zabaw.
Termin: 11.11.2023, g. 16.00-18.00
Koszt: 60 zł
Miejsce: BUDUMI, Centrum Kreatywnej Zabawy, ul. Hemara 19, 80-280 Gdańsk
Zapisy: www.budumi.pl/ oferta indywidualna

Wydarzenia

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja
w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda
banner