W niedzielę, 11.02.2024 o g. 14.00-16.00 zapraszamy dzieci na warsztaty kulinarne podczas których przygotujemy od podstaw zdrowe lizaki z izomaltu. Nasi malii cukiernicy będą mieli możliwość własne słodki, zdrowe dzieła sztuki przy pomocy liofilizownaych owoców, brokatu jadalnego i kolorowych posypek. Przygotowane lizaki dzieci po zakończonych warsztatach zabiorą do domu. W trakcie warsztatów wypełnimy dzieciom czas zabawami słownymi, ruchowymi i zagadkami. Oczywiście nie zabraknie również czasu na swobodną zabawę w naszej klockowej sali zabaw. Podczas warsztatów dzieci przebywają pod opieką Animatorek (rodzice mają czas wolny :)).
Termin: 11.02.2024, g. 13.00-15.00
Koszt: 80 zł
Miejsce: BUDUMI, Centrum Kreatywnej Zabawy, ul. Hemara 19, 80-280 Gdańsk
Zapisy: www.budumi.pl/ oferta indywidualna

Wydarzenia

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja
w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda
banner