Już w najbliższy piątek, 1 grudnia zapraszamy na najbardziej świąteczne warsztaty dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Podczas 2h warsztatów przeniesiemy się na biegun, aby wspólnie z Elfami uratować przygotowania do świąt. Podczas corocznego, przedświątecznego urlopu Mikołaja Elf Niedbałek nie dopilnował przygotowań w warsztacie Mikołaja. Mikołaj utknął w drodze powrotnej z wakacji w związku z czym świąteczne przygotowania są poważnie zagrożone. Do rozpoczęcia Mikołajowej podróży z prezentami do dzieci zostały już tylko 2 dni a przygotowań jest duuużo. Elfy muszą jak najszybciej przeczytać wszystkie listy i dopasować prezenty, zabrać o świąteczny nastój ubierając choinkę i przygotowując bombki, wyciąć pierniczki dla Mikołaja z piernikowej ciastoliny, przygotować przyprawę korzenną do herbatki oraz znaleźć pokój Elfa Niedbałka aby zagrać mu świąteczną melodię. Pracy jest dużo, ale z pomocą naszych Elfów musi się udać.
Podczas spotkania Animatorki (w roli Elfów) przeprowadzą dzieci przez świąteczne przygotowania w pracowni Mikołaja.
Na zakończenie każde z dzieci przygotuje dla siebie drewnianą bombkę w technice DIY.
Po zakończonych warsztatach będzie możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć wśród świątecznych balonowych dekoracji.
Mile widziane stroje nawiązujące do świąt.

Termin: 06.12.2023, g. 16.30-18.30
Koszt: 89 zł
Podczas warsztatów dzieci przebywają pod opieką Animatorek.
Rezerwacja: https://budumi.pl/warsztaty/

Wydarzenia

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja
w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda
banner