Robotyka z LEGO (3-4 lata, 5-6 lat, 7-8 lat, 9 lat+) – Robotyka z LEGO EDUCATION (grupa 3-4 lat) – to zajęcia prowadzone w oparciu o metodykę Lego Education, między innymi na zestawach DUPLO Steam, Codnig Ekspress, LEGo WeDo 2.0., SPIKE PRIME (adekwatnych do wieku oraz poziomu umiejętności uczestników), autorskich scenariuszach i planach pracy. Podczas zajęć dzieci pod okiem trenera realizują projekty z wykorzystaniem klocków i przystosowanego do nich oprogramowania. Dzieci krok po kroku tworzą pojazdy, roboty i inne konstrukcje mogące poruszać się, wykorzystywać dźwięk i światło. Dzięki różnorodności projektów prowadzący ma możliwość na bieżąco dostosowywać poziom trudności zajęć do umiejętności uczestników. Oprogramowanie wykorzystuje podstawy SCRATCH metodą bloczkową.

Robotyka dla dzieci w wieku 3-5 lat to kreatywne, wszechstronne i intuicyjne warsztaty, które zainspirują przedszkolaki do odkrywania podstaw kodowania, a jednocześnie pomogą w rozwinięciu kluczowych umiejętności XXI wieku, takich jak pewność siebie, kreatywność i współpraca.
Dzięki zgodnymi z podstawą programową narzędziami LEGO Education, dostosowanymi do wczesnego uczenia się dzieci:
– Kształtują umiejętności społeczne i emocjonalne przez samoregulację, zabawę w grupie i dzielenie się pomysłami
– Rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów przy pomocy scenariuszy opartych na zabawie
– Badają jak działają rzeczy poprzez fizyczne interakcje i opowiadanie historii.
– Rozwijają umiejętności potrzebne na dalszych etapach życia nie tylko w nauce. Dzieci stają się w zabawie architektami, inżynierami i reżyserami. Mają możliwość nauczyć się podstaw wiedzy o świecie i relacjach międzyludzkich opierając się na wyobraźni i współpracy.
– Dają dzieciom możliwość obserwacji praw fizycznych w działaniu ucząc je przy okazji podejścia inżynierskiego do rozwiązywania problemów, testowania i poprawiania swoich
pomysłów.

Zapisy: https://budumi.pl/warsztaty/

Wydarzenia

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja
w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda
banner