Robotyka z LEGO EDUCATION (grupa 7-8 lat) – to zajęcia prowadzone w oparciu o metodykę Lego Education, między innymi na zestawach SPIKE PRIME (adekwatnych do wieku oraz poziomu umiejętności uczestników), autorskich scenariuszach i planach pracy. Podczas zajęć dzieci pod okiem trenera realizują projekty z wykorzystaniem klocków i przystosowanego do nich oprogramowania. Dzieci krok po kroku tworzą pojazdy, roboty i inne konstrukcje mogące poruszać się, wykorzystywać dźwięk i światło. Dzięki różnorodności projektów prowadzący ma możliwość na bieżąco dostosowywać poziom trudności zajęć do umiejętności uczestników. Oprogramowanie wykorzystuje podstawy SCRATCH metodą bloczkową.

Robotyka dla dzieci w wieku 7-8 lat to kreatywne, wszechstronne i intuicyjne warsztaty, które zainspirują przedszkolaki do odkrywania podstaw kodowania, a jednocześnie pomogą w rozwinięciu kluczowych umiejętności XXI wieku, takich jak pewność siebie, kreatywność i współpraca.

Dzięki zgodnymi z podstawą programową narzędziami LEGO Education, dzieci:
Rozwijają umiejętności krytycznego myślenia, analizowania danych i rozwiązywania złożonych, rzeczywistych problemów, bez względu na ich dotychczasowy poziom wiedzy.
Uczą się programowania w języku Scratch
Rozwijają pewność siebie i umiejętność krytycznego myślenia.
Mają możliwość nauki programowania w zaszytym w oprogramowaniu języku tekstowy

Zapisy: kontakt@budumi.pl

Wydarzenia

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja
w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda
banner