Półkolonie Słodkie laboratorium Willa Wonki Półkolonie (7-13 lat), edycja lato 2026.  Turnus to wspaniały wypoczynek, mnóstwo ruchu oraz świetnych tematycznych warsztatów.

Każdy dzień rozpoczyna się i kończy codziennie w doskonałej lokalizacji w sercu Gdańska Wrzeszcza, w BUDUMI.

Latem 2026 zaplanowaliśmy aż 2 turnusy  pełne zabawy, ruchu i atrakcji:

Turnus 1 – 20.07-24.07.2026 – Słodkie laboratorium Willa Wonki
Turnus 5 – 24.08-28.08.2026 – Słodkie laboratorium Willa Wonki

Koszt półkolonii: 1099 zł.

Turnus „Słodkie laboratorium Willa Wonki” – to spełnienie marzeń wszystkich dzieci lubiących czekoladę, kreatywne warsztaty cukiernicze i artystyczne. Podczas turnusu wszystkie nasze warsztaty inspirowane będą bajecznym, czekoladowym światem oraz przygodami Willa Wonki. Uczestnicy turnusu poznają mnóstwo ciekawostek i historii związanych z czekoladą oraz owocami kakaowca, skosztują różnych gatunków czekolady, przygotują własne tabliczki czekolady, lizaki, pralinki oraz nugatowe batony. Słodkie laboratorium Willa Wonki to uczta dla wszystkich zmysłów i bajeczna zabawa. Podczas warsztatów dzieci stworzą również tematyczne prace DIY, w tym: czekoladowe, bajkowe domki przytulanki, kieszonkowe gniotki, breloki oraz filcowe słodkości. W ramach turnusu zaplanowaliśmy również wyjście do Escape roomu oraz do kina. W naszym słodkim laboratorium nie zabraknie również ruchu, tematycznych zabaw i aktywności na świeżym powietrzu.

To już 7-ma edycja naszych  półkolonii wakacyjnych. Niezmiennie i z pełnym zaangażowaniem zadbamy o wspaniały czas i wypoczynek Państwa dzieci wraz z naszymi fantastycznymi Wychowawczyniami.

Już dziś zapraszamy do rezerwacji miejsc: kontakt@budumi.pl.

Miejsce zbiórki i odbioru dzieci: BUDUMI Centrum Kreatywnej Zabawy, ul. Hemara 19, 80-280 Gdańsk  (!) NOWA KONSRUKCJA I ATRAKCJE (!)

Koszt półkolonii: 1099 zł

Rezerwacja miejsc odbywa się mailowo, a zgłoszenia należy przesyłać na adres: kontakt@budumi.pl

Dlaczego warto? Podczas półkolonii zapewniamy: nowoczesny lokal dostosowany do potrzeb dzieci | przestrzeń niemal 400 m2 na wyłączność dla naszych półkolonii | osobne sale warsztatowe do prowadzenia zajęć | własna sala zabaw wyposażona w „małpi gaj” oraz zabawki konstrukcyjne | tysiące klocków i zabawek dostępnych do zabawy | wydzielona kawiarnia – miejsce do jedzenia w którym również gotujemy, pieczemy oraz spożywamy posiłki |parkingi (podziemne i naziemne) | komunikacja (ZTM, SKM Zaspa, Wrzeszcz) | tereny zielone, parki, skwery, trasy spacerowe, zewnętrzne place zabaw | świetną bazę wypadową

Oferta obejmuje: pobyt w godzinach 7.30-16.30/17.30 | troskliwą i profesjonalną opiekę | wyżywienie (dwudaniowy obiad, podwieczorek) | bogaty program zajęć | zachętki i motywatory oraz drobne upominki | korzystanie z klockowej sali zabaw | półkolonie zgłoszone do kuratorium oświaty | możliwość dłuższego pobytu (za dopłatą) |

Zarezerwuj miejsce już dziś:  kontakt@budumi.pl

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

stars

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)
stars

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)
stars

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika
stars

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna
stars

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia
stars

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna
stars

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna
stars

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika
stars

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta
stars

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda