Półkolonie Miejski chill ze Stitchem (7-13 lat), edycja  Lato 2026 czas start !  Zaplanuj swojemu dziecku wspaniały wypoczynek i mnóstwo ruchu, atrakcji oraz tematycznych warsztatów.

Każdy dzień rozpoczyna się i kończy codziennie w doskonałej lokalizacji w sercu Gdańska Wrzeszcza, w BUDUMI.

Termin turnusu: 10.08.2026 – 14.08.2026 –  Półkolonie Miejski chill ze Stitchem (7-13 lat)

Koszt półkolonii: 1099 zł

Półkolonie „Miejski chill ze Stitchem” oznaczać mogą tylko jedno, dużo letnich inspiracji, wakacyjny luzik oraz świetną zabawę. Z myślą o uczestnikach półkolonii zaplanowaliśmy również mnóstwo letnich warsztatów podczas których przygotujemy m.in.: hawajskie naszyjniki Lei oraz nauczymy się tańca Hula, przytulanki ze Stitchem oraz piaskowe Slime, będziemy plażować oraz piknikować na świeżym powietrzu. W ramach półkolonii zaplanowaliśmy również warsztaty muzyczne, warsztaty kulinarne i cukiernicze (wakacyjne przekąski i koktajle owocowe), kreatywne zajęcia artystyczne, konkurs budowania zamków na piasku, bitwę na balony wodne, zajęcia z round net, piłki plażowej oraz popołudniowe seanse kinowe w BUDUMI oraz wyjście do parku linowego.

To już 7-ma edycja naszych  półkolonii wakacyjnych. Niezmiennie i z pełnym zaangażowaniem zadbamy o wspaniały czas i wypoczynek Państwa dzieci wraz z naszymi fantastycznymi Wychowawczyniami.

Już dziś zapraszamy do rezerwacji miejsc:  kontakt@budumi.pl

Miejsce zbiórki i odbioru dzieci: BUDUMI Centrum Kreatywnej Zabawy, ul. Hemara 19, 80-280 Gdańsk  (!) NOWA KONSRUKCJA I ATRAKCJE (!)

Koszt półkolonii: 1099 zł

Rezerwacja miejsc odbywa się mailowo, a zgłoszenia należy przesyłać na adres:  kontakt@budumi.pl

Dlaczego warto? Podczas półkolonii zapewniamy: nowoczesny lokal dostosowany do potrzeb dzieci | przestrzeń niemal 400 m2 na wyłączność dla naszych półkolonii | osobne sale warsztatowe do prowadzenia zajęć | własna sala zabaw wyposażona w „małpi gaj” oraz zabawki konstrukcyjne | tysiące klocków i zabawek dostępnych do zabawy | wydzielona kawiarnia – miejsce do jedzenia w którym również gotujemy, pieczemy oraz spożywamy posiłki |parkingi (podziemne i naziemne) | komunikacja (ZTM, SKM Zaspa, Wrzeszcz) | tereny zielone, parki, skwery, trasy spacerowe, zewnętrzne place zabaw | świetną bazę wypadową

Oferta obejmuje: pobyt w godzinach 7.30-16.30/17.30 | troskliwą i profesjonalną opiekę | wyżywienie (dwudaniowy obiad, podwieczorek) | bogaty program zajęć | zachętki i motywatory oraz drobne upominki | korzystanie z klockowej sali zabaw | półkolonie zgłoszone do kuratorium oświaty | możliwość dłuższego pobytu (za dopłatą) |

Zarezerwuj miejsce już dziś:  kontakt@budumi.pl

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

stars

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)
stars

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)
stars

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika
stars

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna
stars

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia
stars

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna
stars

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna
stars

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika
stars

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta
stars

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda