Program:
1. Co rekruterzy lubią, a co ich “na dzień dobry” zniechęca
2. Branżowe fakty o trudnej sztuce pisania profili zawodowych i łatwej alternatywie
3. Dane personalne bez tajemnic i dodatkowa sekcja: dane o zatrudnieniu
4. Jak opisać swoje doświadczenie zawodowe i edukację, żeby rekruter nie mógł powstrzymać się od zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną
5. Potencjał sekcji szkolenia i zainteresowania
6. Jak odkryć swoje Umiejętności i mocne strony, i które z nich wpisać do CV
7. Jaka treść maila powinna towarzyszyć naszemu CV, w tej niezwykłej drodze do sukcesu.

Co dajemy od siebie:
👉2 h intensywnych warsztatów, ponieważ każdą minutę oglądamy tak jak wy z obu stron, będzie konkretnie, praktycznie i zabawnie.
👉Dwie kameralne grupy: z dziećmi i bez dzieci. Kiedy Ty będziesz przygotowywać swoje NajlepszeCV Twój maluch może korzystać bezpłatnie z sali zabaw. A jeśli jest za mały, wybierz grupę z dziećmi. Jest mniej liczna, a na miejscu będzie wsparcie, które pomoże zainteresować maluchy, żeby mamy “spokojnie” skorzystały z warsztatów

Ile to kosztuje?
25 zł (nieważne czy przychodzisz z dzieckiem czy bez, w cenę wliczona jest możliwość skorzystania z sali zabaw przez dzieci w czasie warsztatów)

Wydarzenia

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja
w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda