UWAGA ruszyły zapisy na Półkolonie zimowe w BUDUMI .

Już teraz zachęcamy do rezerwacji miejsca i zapisów, aby zagospodarować dziecku atrakcyjnie czas wolny podczas ferii zimowych. A przy okazji skorzystać z promocji cenowych.

– TURNUS I – 11-15.01.2020 – Lego Challenge

Lego challenge – to wyjątkowy czas pełen wyzwań klockowych i konstrukcyjnych, warsztaty, turnieje i niesamowite konstrukcje z LEGO. To również czas wypełniony zajęciami i zawodami sportowymi, kodowaniem i robotyką. ..ale to nie wszystko. Podczas półkolonii urządzimy sobie seans kinowy, wyjątkowe warsztaty kulinarne oraz szalone chemiczne eksperymenty.

Rezerwując już teraz miejsce macie państwo pewność, że dziecko aktywnie i zdrowo spędzi czas, a w przypadku odwołania półkolonii ze względu na sytuację epidemiologiczna w kraju rodzicom będzie przysługiwał zwrot opłaty lub możliwość skorzystania z vouchera na półkolonie w innym turnusie/sezonie.

W ramach pobytu na półkoloniach zapewniamy:
– wykwalifikowaną kadrę, certyfikowanych trenerów i pasjonatów prowadzących zajęcia tematyczne
– opiekę w godzinach 8.00 – 16.30 (możliwość uzgodnienia dodatkowych godzin)
– obiad, podwieczorek, napoje i zdrowe przekąski
– zabawę tysiącami klocków

Ważne informacje:
1) byłym uczestnikom naszych półkolonii proponujemy dodatkowy rabat w wysokości 5% (rabat ten, jako jedyny łączy się z innymi rabatami).
2) pozostałe zniżki:
– zniżka dla rodzeństwa – drugie dziecko – 20 zł, trzecie i kolejne dziecko -30 zł*
– zniżka na drugi turnus – 20 zł (pomniejszany jest koszt drugiego i każdego
kolejnego turnusu)*
– zniżka za polecenie – 20 zł dla Ciebie*
* zniżki nie sumują się
3) półkolonie zgłaszamy do kuratorium oświaty

Zapisy na półkolonie oraz szczegóły: tel.662 000 363, kontakt@budumi.pl
Koszt udziału w półkoloniach: 650 zł

PROMOCJA przy rezerwacji do 15.12.2020 koszt udziału to jedynie 599 zł
Liczba miejsc jest ograniczona !
Zapraszamy,

Wydarzenia

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja
w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda