Podczas FERII ZIMOWYCH (4-15.01.2021) przygotowaliśmy również program zajęć całodziennych dla dzieci młodszych, w wieku 4-6 lat.

..zapowiada się świetna zabawa podczas budowania igloo, warsztatów konstrukcyjnych, kulinarnych, LEGO, zajęć sportowych i zrób to sam. Stworzymy własny sztuczny śnieg i śniegowe rzeźby, zimowe eksperymenty chemiczne i Slime, wyścigi robotów LEGO i wiele innych atrakcji .

W ramach pobytu zapewniamy:
– opiekę w godzinach 8.00-16.30
– udział w warsztatach i zajęciach zorganizowanych oraz swobodna zabawę
– wyjścia na świeże powietrze, spacery
– obiad, podwieczorek oraz napoje w ciągu dnia
– nieograniczona zabawę tysiącami klocków

Liczba miejsc ograniczona, szczegóły i zapisy: tel. 662 000 363, kontakt@budumi.pl

Miejsce: BUDUMI, Gdańsk Wrzeszcz, ul. Hemara 19

Wydarzenia

Inne warsztaty
i wydarzenia

Zabawa i edukacja
w jednym miejscu

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dziękujemy za świetne 5 urodziny Antka. Pani ogarniająca dzieci, slimy, poczęstunek ( według gustu solenizanta ), balony na pożegnanie. I oczywiście mnóstwo klocków dookoła- wszyscy zachwyceni🙂

Monika (mama Antka, 5 lat)

Wspaniałe, oryginalne, nowe miejsce na mapie Gdańska. Córka była tam na półkoloniach, bardzo różnorodne zajęcia, miłe Panie, wszystko dobrze zorganizowane. Szczerze polecam!

Ewa (mama Lury, 8 lat)

Super miejsce dla dzieci ;) Różne rodzaje klocków,samochodziki dla mniejszych dzieci. Bezpieczna przestań zamykana na bramkę ;)Miejsce zarówno na pracę zdalną jak i na wypicie kawy herbaty. Pozdrawiamy;) i do zobaczenia.

Monika

Północki nas cieszą, poznaliśmy je w Portugalii. Różnica jest taka, że wynosiliśmy śpiące dzieciaki, tu trzeba "odłapać" młode i negocjować z nimi wyjście :D. Rozbawione, wybiegane, nakarmione [nie chipsy/ cukierki - zdrowsze przekąski], duma na pysz

Anna

Świetne miejsce na zabawę. Można budować, można burzyć, kulać, przesuwać, konstruować, fantazjować. Wspaniałe miejsce na organizowanie URODZINEK 🎈🎈🎈 i nie tylko. Rodzic też nie nudzi, każdy może znaleźć coś dla siebie. Byłam i polecam.

Klaudia

Opieka, klocki, kawiarnia. Super. Fajne zimowisko.

Katarzyna

Dzieciaki nie chcą stąd wychodzić... jesteśmy pod wrażeniem.

Anna

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem, zarówno maluszkiem jak i tym wiekszym.

Dominika

Bardzo dziękujemy za organizację 4. urodzin synka. Było wspaniale: kreatywnie, smacznie, maluchy zaangażowane we wspólną zabawę i najwyraźniej zadowolone 🙂 do zobaczenia wkrótce!

Marta

Świetne miejsce dla dzieci oraz dla ich rodziców. POLECAM W 100%!

Magda